Офіційний сайт групи Блек Джек | Група

Об'єктив

Black Jack група Black Jack група Black Jack група Блек Джек група Блек Джек Black Jack група Блек Джек група Блек Джек група Блек Джек Black Jack

  • Блек Джек →
  • Вел
  • Пітон
  • Рустіко
  • Фаш
Black Jack

Життя – це гра… Гра азартна, гра, що вимагає від нас повної віддачі, чаруюча, повна злетів і падінь, гра, що змушує нас діяти, ризикувати, плакати, сміятися, переживати і відчувати справжню радість буття…
…це Black Jack.

Гра в "Black Jack"


Відомий нідерландський історик культури Йоган Гейзінга вважав її (культуру) грою, а точніше, він був упевнений, що “через гру культура виражає своє розуміння життя і світу”. Він навіть вивів нову назву людини – Homo ludens – людина ігрова.
Впевнено можна стверджувати, що ми (група “Black Jack”) швидше належимо до виду Homo ludens, ніж до Homo sapiens. Цим, власне, все і пояснюється.

Гра в “Black Jack” почалася у 2002 р. і триває досі. Чесно кажучи, почалася вона значно раніше, а може й не починалася ніколи, а просто собі була і, в різноманітних формах своїх, давала привід тим, хто бере в ній участь, насолодитися усією гамою відчуттів, що одночасно зароджуються, розквітають і згасають в їхніх серцях, немов міліарди зірок, що спалахують та зникають в темній і холодній порожнечі всесвіту, даруючи йому світло, рух та життя.

Пригадайте, адже усі ми, коли були маленькими дітлахами, грали в ігри. Ми робили це з радістю та задоволенням, і від одного лише спогаду про ту пору на душі стає тепліше.
Що ж трапилось потім? Ми перестали бавитись?
Навпаки, ми настільки занурилися в Гру, що почали ставитися до неї занадто серйозно. Ми часто забуваємо, що це всього лишень Гра. Саме тут нам загрожує небезпека невдач, розчарувань та руйнації надій.
Щоб уникнути цього необхідно просто усвідомлювати свою Гру, любити її та любити тих, хто грає разом з нами.

Кожного, хто прийшов на наш концерт, увімкнув запис чи зазирнув на цю Інтернет-сторінку, ми запрошуємо побавитись, погойдатися на хвилях спільного позитиву та радісно пережити цю мить духовного єднання.